למה הביקוש לתרגום איטלקית גבוה?

השפה האיטלקית

האיטלקית משמשת כשפה הרשמית באיטליה ובסן מרינו. היא אחת השפות הרשמיות הנהוגות בשוויץ, ומשמשת כשפה הרשמית השנייה של הוותיקן. מעבר לכך, האיטלקית נפוצה באזורים שונים כמו מלטה, סלובניה, קרואטיה, אלבניה, תוניסיה, באי קורסיקה שבצרפת, בריוויירה הצרפתית ובמונקו. כמו כן, האיטלקית נפוצה בקולוניות לשעבר של איטליה באפריקה: לוב, אתיופיה, אריתריאה וסומליה. ברחבי ארצות הברית ובדרום אמריקה, בקנדה ובאוסטרליה, ואף במדינות אירופאיות כמו צרפת, בלגיה וגרמניה, קיימות כיום קהילות מהגרים איטלקיות המשמרות את השפה. מספר דוברי האיטלקית ברחבי העולם עומד על כ-200 מיליון, מתוכם כ-70 מיליון אזרחים איטלקיים ו–65 מיליון ממוצא איטלקי. השפה האיטלקית נחשבת לשפה הנלמדת השלישית בעולם, ומשיגה בכך את הגרמנית והספרדית.

תרגום איטלקית

נוכחותה המשמעותית של איטליה בזירה הבין לאומית אשר באה לידי ביטוי בתחומי התעשייה, התיירות והכלכלה, הופכת את השפה האיטלקית ליעד תרגום מבוקש. חשוב לדעת כי קיימים הבדלים בין ניב האיטלקית המקובל בצפון המדינה לבין זה המקובל בדרומה. המודעות להבדלי הניב חשובים לקבלת תרגום מושלם, ועל כן, בבואכם להזמין תרגומי איטלקית חשוב לוודא מיהו קהל היעד של התרגום ולוודא כי הוא נכתב בניב הנכון.

אנו ב-CLICK TRANSLATION נשמח לספק לכם תרגומי איטלקית איכותיים, המבוצעים על ידי מתרגמים איטלקיים מקצועיים.
בין היתר, תוכלו להזמין שירותי תרגום איטלקית בתחומים טכניים, משפטיים, רפואיים ופיננסיים. כמו כן, ניתן להזמין שירותי תרגום פטנטים, תרגום תוכנה, ועוד.
מעבר לכך, אנו מספקים שירותי תרגום איטלקית לאנגלית ושירותי תרגום בין איטלקית לבין למעלה מ–60 שפות אחרות.
למעבר לעמוד תרגום אתרים