תרגום משפטי, תרגום מסמכים נוטריוני מחייב דיוק לכל מילה

לא פעם ולא פעמיים אנו נתקלים בצורך לתרגום משפטי במהלך החיים. למעשה, כל מסמך משפטי מחייב חתימה מאשרת של נוטריון, ולכן תרגום משפטי הוא גם נחשב לתרגום נוטריוני. מגיעים אלינו מסמכים משפטיים בשפה זרה ואין לנו מושג מה משמעותם. זה יכול להיות בהקשר של הגירה, אירוע של שינוי סטטוס זוגי, צוואות וכנה וכהנה. בדיוק בשביל זה יש תרגום משפטי אשר עוזר לדעת בדיוק במה מדובר. תרגום משפטי הוא בעצם אותם המסמכים המשפטיים – רק בשפה שלכם – כל שהכל יישאר אותו דבר, חוץ מהשפה. כפי שכולנו יודעים, תחום המשפטים זהו תחום רגיש. לכל מילה ומילה יש את הפירוש המשפטי שלה והיא בעלת חשיבות גדולה. הסיבה לכך היא שאם במקרה מתרגם תרגם בתרגום המשפטי מילה אחת שאינה מתרגמת במדויק את אותה משמעות המילה אז המסמך המתורגם עלול לפגוע במבקש תרגום המסמך.

תרגום משפטי ב-Click Translation

המתרגמים הם בעלי ניסיון משפטי גבוה אשר מומחים בעניינים משפטיים, הדוברים מעל לשתי שפות ומתרגמים תרגום משפטי ברמת שפת אם. תרגום משפטי הוא בעל משמעות מחייבת ולכן אנו מקפידים על איכות התרגום המשפטי שיוצא תחת ידינו.

תרגום משפטי נאמן למקור – לכל מילה במסמך משפטי יש משמעות אחרת, לכן חשוב שתרגום משפטי יהיה נאמן למקור וכמה שיותר יתייחס למינוחים המשפטיים השונים.

ניסיון וותק – במיוחד כאשר מדובר במסמכים חשובים, אישורים, וחתימות – מומלץ תרגום משפטי של בעלי מקצוע עם ניסיון עשיר ולקוחות רבים. סטודנטים למשפטים שצריכים להגיש עבודה עורכי דין העובדים מול רשויות בחו"ל משפטנים למיניהם אשר צריכים תרגום משפטי שוטף במסגרת העבודה שלהם יזמים וממציאי פטנטים. מורים וכל אחד אשר זקוק לשירותי תרגום משפטי.

דיסקרטיות – ההתחייבות שלנו: אנו שומרים על סודיות וחיסיון משפטי של הלקוח בביצוע התרגום המשפטי.

אנו מספקים ללקוחותינו תרגום מסמכים משפטיים להרבה שפות, לכל מטרה

מסמכים אישיים משפטיים מסמכים לרשם החברות מסמכי נאותות קיימים סוגים רבים של מסמכים משפטיים הנמצאים בשימוש בשגרת היומיום ונזקקים לשירותי תרגום משפטי, ואילו יש גם מסמכים משפטיים אשר בהם משתמשים לעתים נדירות יותר. צוות המומחים שלנו מכיר את כל סוגי המסמכים ויכולים לתת שירות אמין. תוכלו ליצור עמנו קשר בעזרת הפרטים המוצגים למטה לגבי שירותי תרגום משפטי או כל תרגום אחר. פנייה אינה מחייבת אתכם בתשלום, התייעצות ניתנת בחינם