תרגום סימולטני

תרגום סימולטני הוא ענף ייחודי בתחום שירותי תרגום, המציע ללקוח מתרגם השומע מסרים מהדובר בשפה אחת ובו זמנית לפרש אותם לשפה המבוקשת לתרגום בצורה המדוייקת והברורה ביותר.
כדי לתת שירותי תרגום סימולטני נדרשת למתרגם מיומנות מיוחדת. המתרגם צריך להיות מקצועי ובעל חשיבה מהירה.
שיטת תרגום זו משמשת בעיקר לטקסים רישמיים, פגישות עיסקיות, הדרכות טיולים וימי עיון, דיונים בבית משפט, וכיוצא בזה.
לאיכות התרגום יש השפעה מכרעת על הצלחת האירוע. מטרת המתרגם העיקרית היא השגת תקשורת מדוייקת ואמינה בין הצדדים.
כדי לבצע תרגום סימולטני טוב ומקצועי, נדרש שימוש בכלי עזר ובציוד מתאים כדי לאפשר ריכוז אופטימלי של המתרגם ואיכות שידור התרגום לקהל בצורה טובה. לרוב משתמשים במערכות הגברה והקלטה.

תרגום סימולטני – הכלל המנחה: לפני שמדברים חושבים!

קליק טרנסליישן מציעה שירותי תרגם סימולטני מדוייק לכל אירוע תוך כדי התחייבות לשירות מהיר ואמין.

שירותי תרגום מקצועי

המתרגמים של קליק טרנסליישן בעלי ניסיון ודוברים את שפת המקור בלבד. החברה מספקת שירותי תרגום סימולטני בלמעלה מ 20 שפות. אם נדרש תרגום בענף הרפואה או המשפט, קליק טרנסליישן מספקת מתרגם שבא מתחומים אלה כדי שיוכל להעביר את המסר בצורה הכי מקצועית ומובנת כדי שהמונחים המקצועיים מהתחום מוכרים לו.
במטרה לספק את התרגום המדוייק, המתרגמים של קליק טרנסליישן יעברו על החומר המועבר מראש כדי שיוכלו להכין את עצמם לתרגום קולח ושוטף. כל סיוע מראש מצד הלקוח, אספקת חומר תיאורטי וכדומה עשוי לסייע למתורגמנים לתרגם בצורה טובה יותר, שוטפת ומדוייקת.
תרגום סימולטני הוא שירות קשה מבין שירותי התרגום. נדרשים מתרגמים מקצועיים ומנוסים כדי לשמור על רצף הדיבור, זריזי מחשבה והקשרים לוגיים בין המשפטים. לא כל מתרגם יכול לספק שירות בענף תרגום זה.
קליק טרנסליישן מספקת שירותי תרגום כ-10 שנים ובעלת ניסיון מעשי רב בכל ענפי התרגום.
החברה זכתה לשבחים והמלצות מצד לקוחותיהם.
קליק טרנסליישן שמה בראש מעייניה את איכות השרות והתרגום בראש מעייניה ודואגת לעבוד עם הלקוח כתף אל כתף עד לקבלת התוצר המושלם.